Wydrukuj

Rozwiązania Asseco 360⁰ dla energetyki na „E-world Energy & Water”

Na tegorocznych targach „E-world Energy & Water” w Essen, Grupa Asseco pokaże swoje najnowsze rozwiązania dla sektora energetyki. Eksperci z Asseco Poland i Asseco BERIT zaprezentują m.in. oprogramowanie do obsługi sprzedaży i rozliczeń energii oraz usług spoza tradycyjnego rynku utility, a także systemy do zarządzania infrastrukturą techniczną. Targi odbędą się w dniach 5-7 lutego 2019 r. w Niemczech.

Wśród prezentowanych systemów pojawią się m.in. rozwiązania oparte o platformę Asseco Utility Management Solutions (AUMS), oferowane przez Pion Energetyki Gazownictwa w Asseco Poland. Będą to m.in. AUMS Billing Lite oraz AUMS Billing Smart, przeznaczone dla różnej wielkości przedsiębiorstw. Ich główną zaletą jest krótki czas wdrożenia, co przekłada się na szybkość uruchomienia sprzedaży oraz rozliczeń usług, także tych spoza sektora utility.

W trakcie trzech dni targów, Asseco Poland przedstawi także swoje rozwiązanie, które wpisuje się w tegoroczny temat wydarzenia – Smart Cities. Będzie to oprogramowanie AUMS MDM, które zapewnia sprawne pozyskiwanie i zarządzanie danymi pomiarowymi z inteligentnych oraz tradycyjnych liczników elektrycznych i gazowych.

Natomiast eksperci z Asseco BERIT zaprezentują nowe funkcjonalności systemu SAMO do zarządzania zasobami przedsiębiorstw, integrujące informacje nt. infrastruktury, środków trwałych i procesów ich utrzymania. Dzięki niemu można m.in. określić kluczowe elementy potrzebne do prawidłowego funkcjonowania sieci energetycznej oraz oszacować koszty operacyjne konserwacji infrastruktury technicznej.

Targi E-world Energy & Water to dla nas jedno z najważniejszych wydarzeń w roku. Daje ono unikalną możliwość dotarcia ze swoją ofertą do kluczowych przedstawicieli sektora utility. Jest przez to dobrym miejscem na premierę produktów i usług. W tym roku, zaprezentujemy tu m.in. nasze najnowsze rozwiązania przeznaczone do sprzedaży i rozliczeń energii – AUMS Billing Lite oraz AUMS Billing Smart. Nie tylko opowiemy o nich, ale także pokażemy jak działają w praktyce. Już dziś serdecznie zapraszamy na naszą demo prezentację – powiedział Jerzy Popowicz, Dyrektor Rozwoju Biznesu, Asseco Poland.

„E-world Energy & Water” to największe europejskie wydarzenie dla branży utility. W poprzedniej edycji wzięło w nim udział 750 wystawców oraz 25 tys. uczestników z 73 krajów.

Bądź SMART i dowiedz się więcej o ofercie Asseco 360⁰ dla energetyki!

Serdecznie zapraszamy na stoisko Asseco – nr 1-412 w hali 1.

Powiązane linki


Wydrukuj