Index 500 H&M – Asseco firmą, której warto zaufać

Asseco po raz kolejny znalazło się w zestawieniu „Index 500 H&M” przygotowanym przez redakcję miesięcznika „Home&Market”. Celem rankingu jest zaprezentowanie firm, dla których szeroko rozumiana społeczna odpowiedzialność biznesu jest priorytetem. W tegorocznej edycji redakcja przy tworzeniu indeksu kierowała się w znacznym stopniu czynnikiem ESG.

Miniony rok był dla Asseco rekordowy pod kątem wyników finansowych. Przyjęta przez firmę strategia biznesowa umożliwiła jej skuteczne działanie w obliczu światowych kryzysów, takich jak pandemia COVID-19 czy wybuch wojny w Ukrainie, a przede wszystkim zapewniła zaufanie pracowników, klientów i inwestorów. Asseco ma jednak świadomość, że doceniane jest nie tylko za efektywność finansową swoich działań, ale również zrównoważony rozwój biznesu. Spółka od początku działalności dba o ład korporacyjny w organizacji i angażuje się w działania na rzecz lokalnych społeczności i ochrony środowiska.

Zaangażowanie, profesjonalizm, szacunek, skuteczność, jakość i odpowiedzialność to nasze podstawowe wartości. Stanowią filary dla naszego biznesu, który dzięki nim rozwija się w sposób zrównoważony – powiedziała Gabriela Żukowicz, Wiceprezes Zarządu i Chief ESG Officer, Asseco Poland. Jesteśmy zdeterminowani, aby utrzymać ten kierunek i wspólnie z naszymi pracownikami, klientami i inwestorami budować firmę, która nie tylko przyniesie im wymierne korzyści, ale będzie dla nich powodem do dumy – dodała.

Więcej informacji na: https://esg.asseco.com/


Wydrukuj