Wydrukuj

Asseco zdobyło tytuł Innowacyjna Firma 2018 wg Gazety Finansowej

Asseco otrzymało tytuł „Innowacyjna Firma 2018” z branży IT przyznany przez Gazetę Finansową. Spółka została doceniona za system Asseco Enterprise Banking Platform (Asseco EBP) dedykowany dla sektora finansowego. Zestawienie ukazało się na łamach Biznes Raportu opracowanego przez redakcję tygodnika.

Jak pokazały wyniki przygotowanego przez Asseco raportu „Bankowość korporacyjna dziś i w przyszłości” klienci oczekują coraz to nowszych rozwiązań, które ułatwią im codzienną pracę oraz kontakt z bankiem. Dla 47% z nich innowacyjność jest tak samo ważna, jak bezpieczeństwo. Przykładem rozwiązania, które wpisuje się w globalny trend poszukiwania innowacyjności jest Asseco Enterprise Banking Platform, które oferujemy zarówno dla sektora MŚP, jak i korporacjom – powiedziała Marta Mróz-Sipiora, Product Manager, Asseco Poland.

Celem Raportu Gazety Finansowej było wyróżnienie firm, które wg redakcji wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponując im coraz bardziej zaawansowane produkty i usługi.

Informacja o systemie Asseco EBP: ebp.asseco.com


Wydrukuj