pl
  • PL
  • EN
Wydrukuj

Asseco utrzymało pozycję lidera w rankingu IT@Bank

Asseco ponownie zajęło pierwsze miejsce w rankingu głównym IT@BANK 2015, organizowanym przez redakcję „Miesięcznika Finansowego BANK”. Ponadto firma kolejny raz zwyciężyła w kategorii „Efektywność” oraz utrzymała się w czołówce zestawienia pozycji w sektorze banków spółdzielczych.

W tegorocznej edycji rankingu uczestniczyło 48 firm informatycznych, pracujących na potrzeby sektora finansowego. Podczas uroczystej gali, która odbyła się 19 listopada w Warszawie, nagrody laureatom wręczali: Jerzy Bańka, wiceprezes Związku Banków Polskich oraz Stanisław Brzeg-Wieluński, redaktor naczelny „Miesięcznika Finansowego BANK”.

Gala stanowiła zwieńczenie X jubileuszowego rankingu IT@BANK 2015 i siódmej ogólnopolskiej konferencji poświęconej relacjom banków z firmami IT oraz najnowszym trendom technologicznym w sektorze finansowym.

IT@BANK to największa doroczna inicjatywa konferencyjna w Polsce poświęcona kwestiom informatyki bankowej i gromadząca elitarne grono decydentów IT z banków, firm ubezpieczeniowych, SKOK-ów oraz firm technologicznych.

Wiadomości powiązane z tym tematem


Wydrukuj