Wydrukuj

Asseco liderem dekady w rankingu Złotej Setki

Asseco zajęło pierwsze miejsce w rankingu Złota Setka w kategorii „kapitalizacja giełdowa na koniec roku 2017 i 2016 oraz zostało liderem dekady 2008-2018 wśród firm z Podkarpacia. Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się 26 września br. w Jasionce k. Rzeszowa. Nagrodę w imieniu firmy odebrał Paweł Florczak, International Business Development Manager.

Zawsze podkreślamy, że nagrody lokalne są dla nas najważniejsze. Mimo, że Asseco jest dzisiaj spółką o globalnym zasięgu, działającą w 54 krajach na całym świecie trzeba podkreślić, że jej historia zaczęła się tutaj, w Rzeszowie, gdzie znajduje się nasza siedziba. Jesteśmy dumni, że możemy brać czynny udział w rozwoju tego regionu – powiedział Paweł Florczak.

W ramach Złotej Setki, Asseco znalazło się także w gronie największych firm z Podkarpacia oraz przedsiębiorstw z najwyższym zatrudnieniem w regionie.

Złota Setka to ranking organizowany przez Polska Press, wydawcę gazety Codziennej Nowiny, przy współudziale naukowo-badawczym Małopolskiego Instytutu Gospodarczego i Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. W tym roku odbyła się 12. edycja tego plebiscytu, w ramach której przyznano nagrody specjalne z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.

Zobacz relację z wydarzenia: nowiny24.pl


Wydrukuj