Asseco „Top Marką” wg magazynu „Press”

Asseco utrzymało 4. pozycję w kategorii “Producenci oprogramowania” w rankingu „Top Marka 2023” przygotowanym przez redakcję magazynu „Press” oraz PSMM Monitoring & More. Jednocześnie jest to najwyżej notowana polska firma IT w tej kategorii.

Asseco jest liderem cyfryzacji w Polsce i największą firmą IT w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Tworzymy oprogramowanie dla instytucji państwowych oraz firm z kluczowych sektorów gospodarki. Działamy w branży, w której kluczową rolę odgrywa innowacyjność oraz bezpieczeństwo. Nasz zespół od ponad 30 lat dostarcza zaawansowane technologicznie rozwiązania przy zachowaniu najwyższych standardów cyberbezpieczeństwa, dzięki czemu udało nam się zbudować markę, która jest nie tylko jedną z najbardziej rozpoznawalnych wśród polskich firm IT, ale przede wszystkim cieszy się ogromnym zaufaniem klientów ­– podsumował Artur Wiza, Wiceprezes Asseco Poland.

Ranking „Top Marka” jest publikowany od 16 lat i obejmuje 500 brandów z 50 branż. Jest to największe tego typu badanie na polskim rynku. „Press” i PSMM Monitoring & More analizują brandy, wyłaniając spośród nich najpopularniejsze w mediach marki korporacyjne, produktowe i pro bono. W wyniku tego badania powstają branżowe rankingi ilościowe i jakościowe, pokazujące m.in. wizerunek poszczególnych marek w publikacjach prasowych, internetowych i mediach społecznościowych.


Wydrukuj