Adam Góral jednym z najbardziej kompetentnych menedżerów na GPW

Prezes Asseco Poland i twórca Grupy Asseco został wyróżniony w subrankingu kompetencji menedżerskich, opublikowanym w ramach zestawienia „Wycena Prezesów #Top30 Polskiej Giełdy”. Opracowanie prezentuje najcenniejszych szefów spółek giełdowych, które są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i wchodzą w skład indeksów WIG20 oraz mWIG40. Ranking został przygotowany przez firmę doradczą SEC Newgate, a jego wyniki opublikowała m.in. Gazeta Giełdy i Inwestorów „Parkiet”.

Na ostateczny wynik subrankingu kompetencji menedżerskich miały wpływ nagrody i wyróżnienia oraz oceny ekspertów współpracujących z SEC Newgate CEE (konsultanci agencji, analitycy giełdowi oraz dziennikarze rynku kapitałowego).

Asseco jest liderem cyfryzacji w Polsce i największą firmą IT w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Od ponad 30 lat tworzy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm z kluczowych sektorów gospodarki. Firma jest obecna w ponad 60 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 33 tys. osób. Rozwija się organicznie, jak i poprzez akwizycje, których od 2004 roku dokonała ponad 130. Spółki Asseco notowane są na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, NASDAQ i Giełdzie Papierów Wartościowych w Tel Awiwie.


Wydrukuj