Asseco wśród najlepszych polskich pracodawców wg magazynu Forbes

Asseco znalazło się w rankingu „Poland’s Best Employers” przygotowanym przez magazyn Forbes we współpracy z firmą badawczo-analityczną Statista. Celem zestawienia było wyłonienie najlepszych pracodawców, którzy elastycznie dostosowali się do zmian na rynku pracy spowodowanych m.in. pandemią, kryzysem wywołanym wojną w Ukrainie czy dużym wpływem sztucznej inteligencji.

Nasz zespół tworzą utalentowani i zaangażowani w swoje zadania ludzie, których łączy wspólna wizja i partnerskie relacje – powiedziała Gabriela Żukowicz, Wiceprezes Zarządu Asseco Poland, Chief ESG Officer. Bardzo istotny dla naszego biznesu jest rozwój zespołu i stałe poszerzanie jego kompetencji. Naszym pracownikom zapewniamy liczne benefity i możliwość dalszego rozwoju, m.in. poprzez organizowanie lub finansowanie szkoleń i kursów – dodała.

Ranking „Poland’s Best Employers” powstał w oparciu o wyniki kwestionariuszy wypełnionych przez pracowników firm zatrudniających ponad 250 osób. Badanie było anonimowe, a pracownicy mogli oceniać w nim swojego pracodawcę oraz inne firmy z sektora, w którym pracują. Oceniali firmy w ponad 40 aspektach, a najważniejsze z nich to: płaca; wizerunek; relacje między pracownikami; sposób zarządzania w firmie; warunki pracy i wyposażenia; możliwości rozwoju i perspektyw awansu; obciążenie pracą oraz zrównoważony rozwój.


Wydrukuj